Get in touch

Sales manager állás

Sales manager munkatársat keresünk kecskeméti irodánkba.

commercial_article_l_comexposium_corpo_eng

Startup jellegű, nemzetközi piacon bevezetés alatt álló, data exploration appunk nemzetközi szintű értékesítéséhez keresünk sales manager munkatársat.
Feladatok
  • Piacfigyelés, fogyasztói és piaci igények nyomon követése
  • A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
  • Partneri együttműködések kialakítása
  • Potenciális új ügyfelek keresése
  • Folyamatos együttműködés a marketinges munkatársakkal
  • A cég által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 éves IT területen szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs képességek
  • Proaktív, felelősségteljes hozzáállás
  • Újító szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
Amit kínálunk
  • Részvételt egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatását
  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
  • Egyéni és szakmai fejlődést, szakmai képzéseken, tréningeken részvételt
  • Inspiráló szakmai légkört, brainstorming-ok
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Véleményedre nyitott vezetőséget
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
  • Stabil vállalati hátteret
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes fizetést
  • Végtelen kávét
Előnyt jelent
  • Plusz egy idegen nyelv ismerete
  • Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • Ismersz értékesítési és kommunikációs módszertanokat
  • Van már tapasztalatod nemzetközi értékesítésben
Cégünkről

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cége. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Jelentkezésedet a job.sales@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Kérjük a következőket küldd el:

  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény

vagy amennyiben érdekel az állás, add meg elérhetőségedet, és mi visszahívunk:

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51