Sales manager állás

Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk értékesítéséhez keresünk sales manager munkatársat Kecskemétre.

Feladatok

  • Piacfigyelés, fogyasztói és piaci igények nyomon követése
  • A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
  • Partneri együttműködések kialakítása
  • Potenciális új ügyfelek keresése
  • Folyamatos együttműködés a marketinges munkatársakkal
  • A cég által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Legalább 3 éves IT területen szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs képességek
  • Proaktív, felelősségteljes hozzáállás
  • Újító szemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Részvételt egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatását
  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
  • Egyéni és szakmai fejlődést, szakmai képzéseken, tréningeken részvételt
  • Inspiráló szakmai légkört, brainstorming-ok
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Véleményedre nyitott vezetőséget
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
  • Stabil vállalati hátteret
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes fizetést

Előnyt jelent

  • Plusz egy idegen nyelv ismeret
  • Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • Ismersz értékesítési és kommunikációs módszertanokat
  • Van már tapasztalatod nemzetközi értékesítésben

Cégünkről

  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég.
  • Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
  • Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMiner-t, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Jelentkezésedet a job.sales@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551

Upload or connect your data source and analyze data in your spreadsheets

Try AnswerMiner free