Project Manager állás

Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk fejlesztése során egyre gyarapodó feladatok koordinálásához és menedzseléséhez keresünk munkatársat Kecskemétre.

Feladatok

  • Projektek irányítása és adminisztrálása: részletes projekttervezés, projektütemezés, határidők, projektköltségek nyomon követése és betartatása, adminisztrációs feladatok ellátása
  • A projekt csapatok motiválása és a tagok együttműködésének biztosítása
  • Projektek tervezése, előkészítése és zárása
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldások kidolgozása
  • A legmodernebb technológiák, módszertanok felkutatása és megismerése
  • Meetingek és egyéb események szervezése és támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Legalább 2 év projektmenedzseri tapasztalat hasonló területen
  • Kiemelkedő angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Irányítási módszertanok ismerete
  • Összeszedett, precíz, a célok elérése érdekében elkötelezett, határozott személyiség
  • Nagyfokú önállóság és proaktivitás
  • Rendszerszemlélet, strukturált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Részt vehetsz egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Számos területen és projektben próbálhatod ki magad és szerezhetsz tapasztalatot
  • Színvonalas infrastruktúra és fiatalos csapat a munkavégzéshez
  • Támogatjuk az egyéni és szakmai fejlődést, szakmai képzéseken, tréningeken vehetsz részt
  • Véleményedre nyitott vezetőség
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
  • Stabil vállalati háttér
  • Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelem

Előnyt jelent

  • Ismered az általunk használt JIRA-t és Slack-et, illetve egyéb projektmenedzsment eszközöket
  • Ismered a legmodernebb digitális IT trendeket
  • Aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben

Rólunk

  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég.
  • Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
  • Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMiner-t, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Jelentkezésedet a job.projectmanager@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551

Connect your data and start the exploration

Try AnswerMiner free