Partnerkapcsolati manager állás

Nemzetközi piacon jelenlévő data science appunk partnerkapcsolatainak menedzseléséhez, kommunikációjához keresünk partnerkapcsolati munkatársat Kecskemétre.

Feladatok

  • Kiemelt partnerekkel való kapcsolat építése és ápolása
  • Partnerekkel való tárgyalások lefolytatása
  • Új partnerek keresése
  • A cég képviselete, előadások tartása szakmai rendezvényeken
  • Az üzleti együttműködések nyomon követése, adminisztrációja

Elvárások

  • Kiemelkedő verbális kommunikációs készség, bárkivel találd meg a közös hangot
  • Kiváló prezentációs és problémamegoldó képesség
  • Extrovertált attitűd
  • Érdeklődés a szoftveres és data science terület iránt
  • Erős felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Legalább középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
  • Rugalmas időbeosztás

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet, stabil háttér
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Modern munkakörnyezetet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések

Cégünkről

  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég.
  • Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
  • Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMiner-t, nemzetközi nagyvállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel és fizetési igény megjelöléssel a Jelentkezem gombra kattintva.

Vagy jelentkezésedet a következő e-mail címen is várjuk: job.relationship@answerminer.com

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551

Connect your data and start the exploration

Try AnswerMiner free