Online Marketing Munkatárs

Nemzetközi piacon jelenlévő adatelemző szoftverünk marketingtevékenységében való részvételhez keresünk munkatársat Kecskemétre.

Feladatok

  • Online marketing kampányok és promóciók megvalósításában való aktív részvétel
  • Social media csatornák kezelése (Facebook, Linkedin)
  • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése (Mailchimp)
  • Kapcsolattartás nemzetközi és hazai partnerekkel, bloggerekkel
  • A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
  • Cégünk által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel

Elvárások

  • Szakirányú tapasztalat és online marketing iránti érdeklődés
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (kiemelten fontos, mert minden marketingkommunikáció angolul történik)
  • Google Docs felhasználói szintű ismerete
  • Social médiában való jártasság
  • Google Ads, Analytics, Mailchimp, opcionálisan Hubspot ismerete
  • Képszerkesztő szoftverek ismerete (Photoshop, Canva)
  • Proaktivitás

Amit kínálunk

  • Kreatív, változatos marketingtevékenységben való részvételt
  • Szakmai továbbképzéseket és konferenciákat
  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést (ergonomikus székek, klíma, modern munkaeszközök, több monitor, kivetítő, személyes tér)
  • Inspiráló szakmai légkört
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi irodát
  • Motivált, összetartó, fiatal csapatot
  • Nem lesz olyan nap, hogy ne tanulnál valami újat
  • Véleményedre nyitott vezetőséget
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes fizetést

Cégünkről

  • Vállalatunk, az AnswerMiner Zrt. kimagasló dinamikával fejlődő nemzetközi piacon jelenlévő szoftverfejlesztő cég.

Jelentkezésedet várjuk telefonon, emailben vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

E-mail: job.marketing@answerminer.com

Kérjük, néhány mondatban írj magadról és az alábbiakról

  • Miért szeretnél nálunk dolgozni?
  • Mi az, amivel erősíteni tudnád marketing csapatunkat?
  • Mik a legfontosabb elvárásaid munkáltatóddal szemben?

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz: Borbély Bence: +36 (20) 806-6350

Connect your data and start the exploration

Try AnswerMiner free