Get in touch

Marketing asszisztens állás

Marketing asszisztens munkatársat keresünk kecskeméti irodánkba.

sm-graphic

Pontosan mit is jelent ez?

Startup jellegű, nemzetközi piacon bevezetés alatt álló, data exploration appunk marketingtevékenységében való részvételhez keresünk marketing asszisztens munkatársat.
Feladatok
  • Online és offline marketing kampányok és promóciók megvalósításában való aktív részvétel
  • Social media csatornák kezelése, posztok szerkesztése, hirdetések kezelése, elemzések készítése
  • Hírlevelek szerkesztése és kiküldése
  • Kapcsolattartás nemzetközi és hazai partnerekkel, bloggerekkel
  • A cég képviselete meetingeken, konferenciákon
  • Cégünk által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel
Elvárások
  • Szakirányú tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Office termékek felhasználói szintű ismerete
  • Social médiában való jártasság
  • Adwords, Analitycs, Mailchimp ismerete
  • Képszerkesztő szoftverek (pl. Photoshop, Canva, Piktochart)
Amit kínálunk
  • Izgalmas marketing tevékenységben való részvételt
  • Szakmai továbbképzéseket és konferenciákat
  • Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést (ergonomikus székek, klíma, modern munkaeszközök, flipchart, kivetítő, saját asztal)
  • Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes irodát
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Véleményedre nyitott vezetőséget
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes fizetést
  • Végtelen kávét
Jelentkezz, ha
  • Szeretnél részt venni egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Motivált vagy, és folyamatos igényed van a tanulásra és a személyes fejlődésre
  • Vonzanak a kreatív feladatok, de lelkiismeretesen végzed az adminisztrációt is
  • Otthon érzed magad a social media felületeken
Cégünkről

Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cége. A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.

Jelentkezésedet a job.marketing@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Kérjük a következőket küldd el:
  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény

vagy amennyiben érdekel az állás, add meg elérhetőségedet, és mi visszahívunk:

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 30 489 55 51