Get in touch

IT Specialist állás

Érdekelnek a legújabb technológiák és a data science?

Szeretnél komoly, szakmai munkát végezni biztos céges háttérrel?

Startup jellegű, data exploration appunk IT rendszerének karbantartásához és folyamatos fejlesztéséhez keresünk munkatársat.
Feladatok
  • Linux rendszerű virtuális szerverek létrehozása, karbantartása
  • Szoftverek és hardverek beszerzése, hibák elhárítása
  • Szoftverfejlesztők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, főként írásban
  • WordPress weboldal felügyelete, karbantartása
Amit kínálunk
  • Részt vehetsz egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Színvonalas infrastruktúra, legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
  • Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatását
  • Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
  • Stabil vállalati háttér
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelem
  • Végtelen kávé
Elvárások
  • Szakirányú tapasztalat
  • Magabiztos Linux ismeretek
  • Angol középszintű nyelvismeret, főként írásban
  • Rendszergazdai ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Új technológiák megismerésére való hajlandóság
  • Tudj csapatban dolgozni!
Előnyt jelent
  • Programozási ismeretek
  • IT munkakörben szerzett tapasztalat
  • AWS, Docker, Debian, Jenkins ismeretek
  • Deploy folyamatok ismerete
  • SAAS, CAAS ismerete
Rólunk
  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cége.
  • A szoftverfejlesztési és technológiai divíziónk által fejlesztett és forgalmazott szoftverek Magyarország egyik legnépszerűbb termékcsaládja.
  • Fejlesztés alatt álló adatelemző szoftverünkkel olyan változást hozunk a vállalatok életébe, amelyről eddig nem is álmodtak.

Jelentkezésedet a job.itspecialist@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Fizetési igény megjelölése

vagy amennyiben érdekel az állás, add meg elérhetőségedet, és mi visszahívunk:

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551