IT Specialist állás

Érdekelnek a legújabb technológiák és a data science?

Szeretnél komoly, szakmai munkát végezni biztos céges háttérrel?

Nemzetközi piacon jelenlévő data exploration appunk IT rendszerének karbantartásához és folyamatos fejlesztéséhez keresünk munkatársat Kecskemétre.

Feladatok

  • Linux rendszerű virtuális szerverek létrehozása, karbantartása
  • Szoftverek és hardverek beszerzése, hibák elhárítása
  • Szoftverfejlesztők munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás külföldi partnerekkel, főként írásban
  • WordPress weboldal felügyelete, karbantartása

Amit kínálunk

  • Részt vehetsz egy data science app nemzetközi piacra vitelének mindennapjaiban
  • Színvonalas infrastruktúra, legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést
  • Szakmai továbbképzések és konferenciák támogatását
  • Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok
  • Stabil vállalati háttér
  • Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes iroda
  • Fiatal, dinamikus csapatot
  • Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelem

Elvárások

  • Szakirányú tapasztalat
  • Magabiztos Linux ismeretek
  • Angol középszintű nyelvismeret, főként írásban
  • Rendszergazdai ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Új technológiák megismerésére való hajlandóság
  • Tudj csapatban dolgozni!

Előnyt jelent

  • Programozási ismeretek
  • IT munkakörben szerzett tapasztalat
  • AWS, Docker, Debian, Jenkins ismeretek
  • Deploy folyamatok ismerete
  • SAAS, CAAS ismerete

Rólunk

  • Vállalatunk, az AXEL Professional Softwares Kft. a magyar IT szektor kimagasló dinamikával fejlődő többszörös MagyarBrands díjas cég.
  • Az ügyviteli szoftvereket használók körében termékcsaládunk az egyik legnépszerűbb.
  • Legutóbb fejlesztett szoftverünket, az AnswerMiner-t, nemzetközi vállalatok is használják saját adataik elemzésére és megértésére.

Jelentkezésedet a job.itspecialist@answerminer.com e-mail címen várjuk.

Jelentkezéshez szükséges:
  • Fényképes önéletrajz
  • Motivációs levél

Érdeklődni a következő telefonszámon tudsz Alexandránál: +36 (30) 489-5551

Upload or connect your data source and analyze data in your spreadsheets

Try AnswerMiner free